CANE CORSO FAWN

 

 

Ana Sayfa

Cane Corso Fawn Yavru

Cane Corso Fawn : Cane Corso fawn, cane corso familyasında diğer cane corso lara göre karakter veya anatomik farklılığı bulunmamaktadır. Cane corso formentino yavru diğer cane corso yavrularına göre tek farklılığı postunun ve renkli olmasıdır. Bu ırk her ne kadar iri ve ürkütücü bir köpek ırkı olsa da, aslında sahibine ve ailesine karşı son derece yumuşak başlı itaatkar ve sadakat timsali bir koruma köpeği ırkıdır. Cane Corso ırkının özellikle son 10 yıl içerisinde ülkemizde koruma ve aile köpeği sınıfında başarıları ve geri dönüşüm yorumlarındaki olumlu ifadeler son derece olumlu olmasından bu ırkın aile ve korum köpeği olarak hayatlarımızda vazgeçilmez bir bölümü bulunmaktadır. Cane Corso ırkı çocuklar olan diyalogundan ve özellikle bodyguard ve  bölgesel alan koruma performansındaki başarılarının takdire şayan olmasından ötürü bu ırka olan talebin her geçen gün hızla ivme kazanmasına neden olmuştur.

 

Satılık Cane Corso Fawn Yavrularımız

(Yapım Aşamasında)

Cane Corso Fawn Özellikleri

Cane Corso siyah renkli olanı diğer cane corso ırkları ile aynı özelliklere sahip bulunmaktadır. Cane Corso ırkı ailesine özellikle çocuklara karşı vefalı, uslu ve uyumludur. Diğer köpeklere ve yabancılara karşı saldırgan bir tavrı bulunmakla beraber genç yaşta eğitilmesi halinde bu tavrı itaatkar bir şekilde kontrol altında tutulabilmektedir. Özellikle yavruluk döneminde sosyalleştirilmesi konusunda son derece dikkatli davranılmalı ve çocuklarla olan diyalogunda sınırlamalar getirilmemeli, çocuklara karşı her zaman sevgi ile yaklaşması sağlanmalıdır. Cane Corso ırkı eğitilmiş dahi olsa yabancılara karşı her daim bulunduğu ortamı ve ailesiniz korumak için agresif davranışlar göstermektedir. Zaten Cane Corso ırkını tercih etmemizdeki nedenlerden bir tanesi de koruma köpeği olması özelliği değilmidir? Cane Corso erişkin hale geldiğinde iri yarı, atletik görünümlüdür. V şeklinde kulakları; uzun, yayvan ağzı, kemerli boynu, belirgin alın stopu bulunmaktadır.  

Fawn Cane Corso Fiyatları

Cane Corso ırkı fiyatları, Formentino Cane Corso yavru fiyatı ülkemizde üretimi fazla olmamasından dolayı, ortalama satış fiyatları 2000 ₺ ile 4000 ₺ arasında seyretmektedir.

İletişim

Cane Corso üretim çiftliği

Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin

cane corso facebook  cane corso instagram  cane corso  cane corso